Je zdravé jídlo drahé?

Často slýcháme, že jíst zdravě je drahé. My máme na to máme argument. Natočili jsme pro vás video.

Dnes se v centru Radosti konaly opět ochutnávky proteinových jídel a je čím dál tím více lidí, kteří se inspirují výsledky našich klientů a přicházejí díky tomu ke své změně. Přečtěte si příspěvek 14-ti leté Adriany, která je účastníkem kurzu, má skvělé výsledky a nyní pomáhá v centru Radosti. Když sdílela před třiceti lidmi nahlas svůj příběh, co a jak ji naše centrum dalo a změnilo, neudržela jsem se a zalily se mi oči slzami. Vím, že na sobě udělala kus práce a věřím, že brzy i vy uvidíte její fotku. Stojí totiž za to.

Ahoj, já jsem Adriana Hoďáková a tímto bych vám chtěla sdělit svůj úžasný pocit z ochutnávek, které proběhly 16.2.2014 v centru Radosti ve Frenštátě p.R. Tak abych začala, tyto ochutnávky byly založeny hlavně na základě proteinových jídel složených z rostlinné bílkoviny, kterou bychom měli mít všichni ve stravě. Kdysi by mě tohle vůbec nenapadlo, že nějaká bílkovina pro mě bude důležitá. Na ochutnávkách jsem měla tu možnost se o ní dozvědět, ale i si ji vyzkoušet.

Tyto ochutnávky byly mé druhé a abych vám pravdu řekla, pokaždé, ale opravdu pokaždé si z těchto skvělých ochutnávek odnesu nejenom SKVĚLÝ pocit, nové zkušenosti, ale také spoustu nových a výborných receptů. A rozhodně mám opět co zařadit do jídelníčku. Atmosféra, která na těchto ochutnávkách je, je až neskutečná a tím myslím neskutečně úžasná! Skvělí lidé, kteří si sdělují své příběhy, dokonce já sama jsem se zase dozvěděla nové zajímavosti a poznala jsem nové lidi a nové příběhy. Musím říci, že i já jsem sdílela svůj příběh a zpětná vazba mě velice potěšila.

Jsem skutečně ráda, že se tyto skvělé ochutnávky konaly a věřím v to, že se opět konat budou a zase si budu moci odnést spousty nových zajímavostí, receptů a další skvělé příběhy lidí. Rozhodně si to nenechám ujít a už teď se moc těším na další.

Chtěla bych taky poděkovat týmu Radosti, který tohle všechno přichystal a jsem vděčná, že jsem mohla na této akci být, protože jsem se opět posunula na své cestě k cíli.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *