Věříme, že pro vás budeme inspirací 
i partnery
na vaší cestě za zdravějším 
životním stylem.

Je zdravé jídlo drahé?

Často slýcháme, že jíst zdravě je drahé. My máme na to máme argument. Natočili jsme pro vás video.

Dnes se v centru Radosti konaly opět ochutnávky proteinových jídel a je čím dál tím více lidí, kteří se inspirují výsledky našich klientů a přicházejí díky tomu ke své změně. Přečtěte si příspěvek 14-ti leté Adriany, která je účastníkem kurzu, má skvělé výsledky a nyní pomáhá v centru Radosti. Když sdílela před třiceti lidmi nahlas svůj příběh, co a jak ji naše centrum dalo a změnilo, neudržela jsem se a zalily se mi oči slzami. Vím, že na sobě udělala kus práce a věřím, že brzy i vy uvidíte její fotku. Stojí totiž za to.

Ahoj, já jsem Adriana Hoďáková a tímto bych vám chtěla sdělit svůj úžasný pocit z ochutnávek, které proběhly 16.2.2014 v centru Radosti ve Frenštátě p.R. Tak abych začala, tyto ochutnávky byly založeny hlavně na základě proteinových jídel složených z rostlinné bílkoviny, kterou bychom měli mít všichni ve stravě. Kdysi by mě tohle vůbec nenapadlo, že nějaká bílkovina pro mě bude důležitá. Na ochutnávkách jsem měla tu možnost se o ní dozvědět, ale i si ji vyzkoušet.

Tyto ochutnávky byly mé druhé a abych vám pravdu řekla, pokaždé, ale opravdu pokaždé si z těchto skvělých ochutnávek odnesu nejenom SKVĚLÝ pocit, nové zkušenosti, ale také spoustu nových a výborných receptů. A rozhodně mám opět co zařadit do jídelníčku. Atmosféra, která na těchto ochutnávkách je, je až neskutečná a tím myslím neskutečně úžasná! Skvělí lidé, kteří si sdělují své příběhy, dokonce já sama jsem se zase dozvěděla nové zajímavosti a poznala jsem nové lidi a nové příběhy. Musím říci, že i já jsem sdílela svůj příběh a zpětná vazba mě velice potěšila.

Jsem skutečně ráda, že se tyto skvělé ochutnávky konaly a věřím v to, že se opět konat budou a zase si budu moci odnést spousty nových zajímavostí, receptů a další skvělé příběhy lidí. Rozhodně si to nenechám ujít a už teď se moc těším na další.

Chtěla bych taky poděkovat týmu Radosti, který tohle všechno přichystal a jsem vděčná, že jsem mohla na této akci být, protože jsem se opět posunula na své cestě k cíli.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *