Fit klub Speciál s boxerem

Svátek nesvátek, nadšenci sportují stále!

Jako nadšení příznivci Dance clubů a Fit klubů i samotní organizátoři akce, jsme se ve sváteční odpoledne dne 28. 10. 2015, sešli na tradiční Fit klub Speciál do krásného sálu Centra volného času Astra ve Frenštátě pod Radhoštěm. Hned po milém přivítání, jsme mohli ochutnat termo čaj, abychom lépe rozproudili metabolizmus v našem těle a do přinesených nápojových lahví jsme ještě obdrželi nový produkt firmy Herbalife – CR7, pro skvělý výkon při sportu.

Na úvod nás svými milými slovy přivítaly  kouči Áda a Zuzka a krátce pohovořily o zajímavých začátcích a historii Fit klubu, a pak už jsme se pustili do sportování. Úvodní pasáž, lehce zahřívací, ladně rozvlnila naše boky v rytmu tance. Několika ukázek z Dance klubu se zúčastnili i muži a kroucení boky jim šlo opravdu náramně.

Mnohem rychlejší temno nastoupilo hned v další části programu, kdy si vedení cvičení vzali na starost všichni přítomní muži. Dynamická rozcvička v duchu cvičitelky Samanthy Clayton, nás dokonale rozehřála a mnozí z nás se až zadýchali a zpotili.

Opravdu skvělým vyvrcholením sportovního odpoledne byla „boxerská škola“ Radima Kantora, který nám vtipným a zábavným způsobem přiblížil sport, kterému se léta vrcholově věnoval. Snažili jsme se vžít se do tréninku v boxu, sporu, který většině z nás zrovna moc blízký není. Moc se nám to líbilo.

Na samý závěr akce spolu se skvělým proteinovým koktejlem, jsme se příjemně zklidnili, posadili a od Katky Mertové, obdrželi několik upozornění, na co si při sportování dávat pozor a jakých nejčastějších chyb se začínající sportovci dopouštějí. Více o chybách při cvičení…

Toto odpoledne nás nabilo na několik dní dopředu :-).

Video z akce můžeš shlédnout zde>>>>>>

Fit klub speciál očima Rosti (nadšený člen klubu)

Zúčastnil jsem se Fit clubu Speciál ve Frenštátě pod Radhoštěm. Nálada byla skvělá a lidé naprosto úžasní. Dokonce jsme měli i možnost tančit na písničky holek z Dance clubu. Nechyběla důležitá část, kdy jsme předcvičovali my Muži 🙂. Myslím, že se nám to povedlo a cviky podle Samanty byly a jsou opravdu super.

Skvělý pocit mám i z hlavní hvězdy dne, hosta Radima Kantora. Jeho úžasné “boxerské cvičení” mě bavilo a umím si představit, že kdyby měl Radim své vlastní Boxerské fit cluby, rád bych je navštěvoval.

Nechybělo taky měření do další nové výzvy.

Více o 6 týdenní výzvě zde >>>>

Jsem šťastný, že mám výsledky a budu se snažit dál na sobě pracovat, aby byly ještě lepší. Výhra a 1. místo v soutěži za nejvíc příspěvku na FB stránkách ve skupině Cesta za vysněnou postavou je tomu důkazem, že to beru vážně,  ale soutěž neberu jako hlavní věc. Důležité je se zúčastnit a ne vyhrát. Pro mě jsou všichni vítězové.

Ochutnali jsme výživný koktejl, skvělý čaj a měli jsme možnost vyzkoušet nový produkt CR7 drive, který byl vytvářen ve spolupráci se špičkovým fotbalistou Cristianem Ronaldem. Tento produkt je super, opravdu pomáhá k udržení výkonnosti při delším vytrvalostním fyzickém výkonu.

Proč já a Fit club? Zúčastnil jsem se ho jelikož lidé, kteří ho organizují a kteří se ho také  zúčastnili jsou skvělí. Pokaždé odjíždím plný energie, skvěle si zacvičí, dám si úžasný koktejl, pobavím se s přáteli  nasbírám nové informace o stravě. V jednotě je síla, a když se chce, všechno jde. Tentokrát nás bylo 48 a umím si představit, že nás bude mnohem víc. Těším se na příště Rosťa

více fotek zde

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *