Zážitková dovolená u moře 2017

Zážitková dovolená s Centrem Radosti v Chorvatsku byla opravdu nabitá zážitky.  Září 2017 a na nudu nebyl skutečně prostor, dny byly vyplněné cvičením, výlety lodí, koupáním v moři, přednáškami na osobní rozvoj a také soutěživým vařením. Na své si přišli jak mladší generace (nejmladší účastník měl 14let), tak i dříve narození (75let). Celá dovolená se nesla v duchu zdravého a aktivního životního stylu, což bylo na některých poznat na úbytku váhy. Skvělé zážitky a vzpomínky v nás doznívají dodnes.

První den Zážitkové dovolené

 

2.den Zážitkové dovolené

 

Zážitky z dovolené

Zpětná vazba účastníků

Radka  a  Staňa – Děkujeme za foto a videa, bude to krásná vzpomínka na letošní úžasnou dovolenou! Také jsme moc rádi, že jsme poznali koučku Adélku, kterou jsem moc  obdivovala v její péči o Jarmilku! Celkový dojem?  Bylo hodně improvizací, ale to  byly pro všechny velké výzvy a bylo krásné, jak se s tím všichni srovnali a přijali to. Navrhli bychom, aby na příště  „účastníci zájezdu“, kteří mají hudbu v krvi, vzali s sebou hudební nástroje, tím by mohli zpříjemnit cestu a nebo vyplnit čekání na něco (třeba celníky). Všichni koučové ve svém oboru byli úžasní, velice nás obohatili a každý den nám takové setkání chybí. Je nám v Centru vždy dobře, ale my už musíme trochu hlídat naše prostředky, a tak to zvládáme jen jednou za týden. Za vše moc děkujeme a z těch krásných zážitků se budeme dlouho těšit! Na viděnou se těšíme.

Jarmilka – Počasí bylo moc teplé, také  poprvé u moře, kdyby má koučka Adélka za mnou nepřišla, tak ani k moři nejdu plavat, měla jsem z toho hrůzu.

Dana – Chci moc poděkovat, že jsem se mohla dovolené v Chorvatsku zúčastnit. Organizace společné dovolené byla určitě pro všechny kouče velmi náročná. Po ubytovacích komplikacích, které nastaly při příjezdu do Chorvatska, skončily všechny nedostatky. Pro mě účast na dovolené byla skutečným odpočinkem. Vážím si všech koučů, myslím, že pro ně dovolená nastane až po úplném vyhodnocení této skvělé akce. Připravili jste pro klienty tu nejlepší zážitkovou dovolenou. Byla jsem se vším maximálně spokojená. Dokázala jsem vypnout v hlavě svoji práci a všechny starosti a maximálně jsem si užívala krásné dny. Jen to cestování bylo velmi náročné, ale protože jako kouči jste byli i na cestu připraveni, dalo se to zvládnout. Taky moc děkuji za to, že jsem mohla sedět sama a zvládnout cestu díky poloze vleže. Již v autobuse jsem byla mile překvapená dárkem – zelená taštička a v ní mimo jiné program celé dovolené. Od odjezdu z Frenštátu až do opětovného návratu jsem byla v pohodě a klidu. Vše splnilo i má očekávání. Když jsem se rozhodla, že na dovolenou odjedu, známým jsem řekla, že to zkusím. Když se mi nebude líbit, prostě už příště nepojedu. Už po prvních dnech strávených s Centrem Radosti jsem věděla, že pojedu i příště. Se Zdeničkou jsme čtvrtý den zjistily, že nenastal „kritický třetí den ani nenastala žádná ponorka“. Velmi se mi líbilo každé cvičení, které jste pro nás připravili. Užila jsem si i volné chvilky, které jsme užívali s dalšími účastníky. Se stravou jsem byla také spokojena, žádné obtíže jsem nepoznala. Chutnalo mi vše a bylo moc těžké se rozhodnout, který oběd chutnal nejvíce. Setkání s lidmi plnými optimismu mi dodal sílu do dalších „běžných“ dní. Také přednášky nebo příběhy a osudy klientů i koučů jsem poslouchala se zaujetím a respektem. Jsem ráda, že jsem se setkala s novými kouči i s klienty. Děláte svoji práci naplno, rádi a dobře. Přeji Centru Radosti další úspěchy, spoustu nápadů, a hlavně spokojených klientů.

Lída – Dovolená byla  supr. Byla pro mne cenná hlavně  v získání  uvědomění  věnovat se  více  sama sobě,  dělat  více pro své zdraví; nedbát jen o radosti  rodiny, přátel.  Cenné  byly pro mne hlavně  informace ohledně  jídla, očisty těla atd. Získala  jsem jiný pohled na život  jako takový. Zážitků bylo hodně –  vyzdvihla bych  výlet na lodi do Makarské,  výšlap ke kapličce Sv.Petra. Prostě: bylo to opravdu bezva. Zdravíme a někdy příště na viděnou se těšíme.

Naďa – Zážitková dovolená mi dala super relax, pohodu, klid, pohyb, srandu, nové vztahy. Nejvíce se mi líbil havajský oběd. Vy a muži jste vytvořily skvělou atmosféru a dobré jídlo. Cítila jsem se jak na Havaji. A samozřejmě cvičení, ranní běh a plavání.

Veronika – Dovču jsem si moc užila a budu na ni navždy vzpomínat. Moc se mi líbilo, že tam byli takoví skvělí lidi, kteří jsou otevření a každý se hledá a hledá cestu ke svému štěstí. Vynikající energie, cvičení, programy a výlety! Jsem ráda, že jsem našla nové přátele a i přes menší vzdálenost můžeme být ve spojení! Měla jsem čas hodně přemýšlet a vaše přednášky mi daly hodně poznání a naučily mě si vážit sama sebe, protože to jsem si začala uvědomovat a poznávat. Čím víc má člověk jiné a sebe, tím víc může žít život ve vyrovnanosti.

Vláďa  – Skvělá dovolená, skvěle jsem se odreagoval a poznal super lidičky, kteří mě posunuli dál. Naučil jsem se pravidelně zařazovat cvičení do běžného denního režimu, dokázal jsem omezit rapidně kouření z 10 cigaret na jednu a teď pomalu končím s tímto zlozvykem. Poznal jsem perfektně naladěné lidičky, kteří šířili kolem sebe skvělou náladu. A poznal jsem, že když je pozitivních lidí kolem mě víc, vše jde lépe a snadněji.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *