,,ZAČNU ZÍTRA…..“ JAK Z TOHO VEN?

Možná si často říkáte, že byste chtěli mít o pár kilo méně,  mít lepší zdraví, kondici a  být sami se sebou spokojení.  

Možná víte přesně, jak byste měli toho docílit, ale kolem vás je příliš mnoho okolních vlivů jako je práce, rodina, děti. A vy nemáte dost síly a času na to, abyste mohli začít. Ale do toho se často přidá vaše vlastní nejistota a strach, že se vám to nemůže podařit. No, a pokud se ještě přidají vzpomínky, že zdravá strava se nedá jíst, nebo že pod cvičením si představíte tvrdou práci, pot a nekomfort, tak si prostě mozek raději řekne: “Počkám na vhodnější dobu!”

Že vám to zní povědomě? Naše praxe ukazuje, že v tom nejste sami. Spousta účastníků našich kurzů na tom byla podobně. Otázka zní: Co s tím?

Nebojte se. My máme pro vás velmi jednoduché řešení. Připravili jsme pro vás nejkratší, ale 100% funkční návod, jak udělat první krok a zažít skvělý pocit z prvního výsledku.

1) Uvědomit si, že se točím v začarovaném kruhu

Představte si, jak rozdílně se budete dnes večer cítit, pokud ,,to“ opět odložíte, nebo pokud ,,to“ uděláte. Vzpomeňte si, že strach bývá často nepříjemnější a větší, než samotná činnost.

2) Zbavit se strachu a starostí o výsledek

Aktivujte vaši energii, uvolněte napětí, přestaňte usilovat o DOKONALOST. Dovolte si být sami sebou… Právě touha po dokonalém výsledku je důvod, proč nám naše mysl často brání s něčím začít. Nevěříme si. Připadá nám, že buď nejsme dost dobří, anebo podmínky nejsou ideální… Pravdou je, že ideální příležitost není nikdy.  S něčím lze začít pouze TEĎ A TADY. Dovolte si NEbýt dokonalí.

3) Najít si VÁŠ opravdový důvod, proč změnit váš životní styl

Zeptejte se sami sebe ,,proč to děláte“ a co vám změna životního stylu přinese. Vzpomeňte si, jak jste se cítili, když jste měli ideální váhu. Hledejte uvnitř sebe dostatečně silný důvod PROČ.

4) Vizualizovat a pracovat se svými myšlenkami

Najděte si fotku, kde jste se cítili se sebou spokojeni. Nebo si můžete na internetu nebo v časopisu najít postavu, která by odpovídala vašemu cíli. Nalepte si ji na zrcadlo nebo připevněte na ledničku. Zhluboka se nadechněte. Vyvolejte si pocit, jakoby se vám to už podařilo.

5) Položit si otázku: Jaký je DALŠÍ KROK, který můžu udělat hned teď

Napište si vše na papír. Popište velmi jasně, jak by měl vypadat váš výsledek. Co všechno se musí stát, abyste byli se sebou spokojeni. Připište, dokdy chcete výsledku dosáhnout. Je důležité, abyste vše psali v přítomném čase, jako že už se to stalo. Přesným časovým určením dáváte svému podvědomí ultimátum, do kdy má být váš cíl splněn.

Např. je 31. ledna 2017 (datum dokdy) a já JANA (svým jménem) jsem zdravá, šťastná a vážím 65 kilogramů. Obléknu šaty, které mi byly dříve těsné. Mám velikost 38. Mám správné stravovací návyky a každé sousto si vychutnávám s láskou. Rozumím mému jídelníčku a jím jídlo bez výčitek. Mám kolem sebe opravdové přátele, na které se mohu spolehnout. Každý den mě naplňuje radostí. Mám se ráda.

Důležité je začít drobným krůčkem, který můžete udělat hned teď. Vše ostatní přijde samo. Udělejte první krok teď. To je všechno, co je třeba. Nebojte se, výsledek se dostaví, ale až po prvním KROKU. Je to vážně tak jednoduché. Nechte věci plynout!

Právě jsme vám předali jeden z našich ověřených postupů z praxe, jak už přestat říkat “začnu zítra” a už brzy mít mnohem lepší pocit ze sebe samotného.

Jak by se váš život změnil, pokud byste měli postavu svých snů, a zároveň pevné zdraví? 
  • Jaké by to bylo, kdybyste měli své tělo pod kontrolou?
  • Jaké by to bylo, kdybyste měli už teď o pár kilo méně?
  • Jaké by to bylo, kdybyste získali lepší kondici?
  • Jaké by to bylo, kdyby vás pohyb naplňoval a bavil?
  • Jaké by to bylo, kdybyste si své jídlo připravovali s láskou a snědli ho bez výčitek?
Již mnoho lidí „to“ s námi dokázalo. A vy máte jedinečnou možnost setkat se s dvěma ženami, Petrou a Lenkou, které jsou připravené sdílet své úspěchy v hubnutí. Petře se již podařilo zhubnout 39 kilogramů a doslova “vyhecovala“ Lenku, která díky velké motivaci překonala rekord v hubnutí v kurzu Jídlo jako Radost. Za 3,5 měsíce zhubla 18 kilogramů.
Pokud se chcete dozvědět, jak se Petře a Lence podařilo zhubnout, rezervujte si místo na živém online vysílání (webináři) ZDARMA a nechte se inspirovat z pohodlí svého domova.
Celý webinář povede expert přes pohyb Mgr. Kateřina  Mertová, která vám zároveň prozradí 7 tipů, jak podpořit  pevnou vůli. 
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *