Výzva, to je pomoc pro změnu, po které toužíte.

Nová šance!!! každý měsíc

Každý z nás si dal někdy nějaké to předsevzetí. A spoustě z nás se ho nepodařilo splnit. Nedokázali jsme se udržet v tom, abychom soustavně něco  pro dosažení svého cíle dělali. Výzva nás však nutí, abychom nedělali soustavně činnosti, které nás nikam neposunují. Činnosti, na které jsme si zvykli a stali se naší železnou košilí ,kterou stále nosíme. Je to stav, kdy jsme nespokojeni ,ale zároveň už dané prostředí známe natolik, že se nám z něho nechce vyjít někam do neznáma. Postupovat riziko pro nejistý cíl je nepříjemné.

Proto většina zůstane pouze u myšlenky, snu, touhy po něčem jiném. Nicméně není nutné dosáhnout cíle. Je nutné vydat se na cestu k němu. Cestu, která je na celý život. Proč na celý život? Protože když se nám podaří dosáhnout cíle, začneme být zase s něčím nespokojeni. A proto je tu výzva, která nám stanoví nový cíl.

Objednejte si vstupní konzultaci 

U nás to začalo takto

Každému z nás se něco někdy povedlo. Byli jsme za to pochváleni, byli jsme zmiňováni, že jsme to byli my, kdo to zvládl tak dobře. Jaký to byl pro vás pocit? Hřálo vás to na srdci? Nabíjelo vás to? Bylo vědomí toho, že jste něco udělali dobře pro vás samotné motorem, který vás posouval?

Proč čekat až vás někdo pochválí? Proč neudělat něco, za co byste se pochválili vy sami? Vy sami byste měli ze sebe mít dobrý pocit. Vy sami byste se dokázali nabít a posouvat vpřed na cestě životem, na cestě plné výzev.

A proto jsme tu my. Lidé, kteří touží po změně. Lidé, kteří ví ,že pokud se navzájem podpoříme, tak se nám na cestě půjde lépe. Je to cesta za vysněnou postavou. I když se dokážeme nadchnout pro danou věc, málokdy nám zůstane nadšení po celou dobu. A proto je dobré být ve skupině, kde se lidé navzájem motivují. A díky této motivaci jsme schopni na cestě klopýtat ,ale nepadat. A  když už upadneme, ti ostatní nám pomohou vstát. Kdyby nepomohli, zůstali by na cestě sami a nikam by nedošli. Koučové z center Radosti se rozhodli jít do výzvy. Vědí, že ve skupině je větší síla. Přidejte se taky! Budete mít jejich podporu na své cestě. Každý kouč už si prošel nějakou tu cestu. A části se povedlo dosáhnout si i na své cíle. Mají zkušenost, kterou ti předají. Každý člověk potřebuje motivaci a s námi ji najdete.

Objednejte si vstupní konzultaci 

Pokud chcete začít,  tak můžete právě teď. Neříkejte si zítra, nebo až udělám tamto, tak začnu. To jsou řetězy, co vá drží ve vaši ulitě a brání vám v prvním kroku, který se zdá být tak náročný.

Poslechněte své srdce a nenechte se svazovat myšlenkami. Pokud se vám podaří udělat první krok, bude to první rozepnutý knoflík na vaší železné košili. Není nutné čekat. Už dnes můžete dělat věci jinak. Začněte si vytvářet nové návyky, které vás podpoří. Přijměte naši výzvu a nastupte svou cestu za vysněnou postavou. Pamatujte, jediné co vás může zastavit, jste jen vy sámi – pokud to dovolíte. Ale s námi nikdy sámi nebudete.

Využijte motivace i na facebooku a přidejte se do skupiny Cesta za vysněnou postavou ZDE

Přihlásit se můžete kdykoliv u kouče v centru Radosti nebo formulářem zde.

Vyhlašujeme dvě místa

  1. největší procentuální úbytek v tuků
  2. největší nárust svalové hmoty v kg

Těšíme se na vaše výsledky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *