Věřila jsem jim, a proto jsem vydržela – IVA 46 let

Díky setkání s koučem Zuzkou jsem začala o sobě více přemýšlet. Uvědomila jsem si, že chci se sebou něco udělat! Něco? Hlavně tedy zhubnout, což se mi po více špatných zkušenostech nedařilo. Přihlásila jsem se do kurzu správného stravování Jídlo jako radost, byla nažhavená a těšila jsem se, až budu hubená a až si budu moci obléct, co se mi líbí. Jenže to nebylo tak jednoduché.

Iva-Lučanová

Hodně mě „dostávala“ psychika, neboť jsem se neměla ráda. Neuměla jsem se pochválit a taky proč, když jsem se sebou nebyla vůbec spokojená.  Ani po absolvování kurzu jsem ten výsledek nedokázala vidět a možná ani přijmout.  Kouči centra Radosti mě neustále ujišťovali, že mám vydržet a že to určitě přijde.

Věřila jsem jim, a proto jsem vydržela. Přestala jsem řešit kila, začala jsem se čistit, používat produkty, chodit cvičit do ,,Dance klubu“ a vyrazila jsem i na procházky s holemi. Pravidelné setkávání se skvělými lidičkami, na které se vždycky moc těším, mi dodává velkou podporu a hodně energie, prostě je mi tam fajn.

Takže nyní, kdy je mi 46 let mám dole 8 kilogramů a metabolický věk se pomalu blíží k mému reálnému (metabolický věk na začátku kurzu byl 60 let!)  A co jsem si uvědomila teprve nedávno?  Že už možná dva měsíce neužívám léky na vysoký krevní tlak, jsem bez potíží a tlak mám nyní téměř učebnicový. Úžasné!

Všichni v mém okolí si taky všimli změny, neboť jsem veselejší, pohodovější a cítím se lépe. Jsem na sebe pyšná … jo, jsem na cestě, která má pro mě daný směr. Už teď jsem vítěz!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *