Nikdy jsem nebyla štíhlá – KRISTÝNKA 27 let

Nová-složka1

Březen 83 kg, metabolický věk 44 let

Červenec 71 kg, metabolický věk 32let

Prosinec 2013 mám 66 kg a metabolický věk 22 let

Moje hodnoty

20140103_1115381-e1388747405652

Nikdy jsem nebyla vyloženě štíhlá, ale vždy jsem alespoň jakýmsi způsobem sportovala. Tudíž mé tělo vypadalo pevně. Cvičila jsem i během těhotenství. Problém nastal po porodu. Ačkoliv jsem v těhotenství zase tolik nepřibrala, po porodu jsem v porodnici nechala jen 5 kg . Za pár týdnů jsem však byla na své váze před těhotenstvím. Pak jsem ale začala přibírat! Protože jsem kojila, čili jsem neustále jedla. 🙁 Dopadlo to tak, že jsem přibrala 8 kg.

Začala jsem tedy zařazovat opět alespoň pohyb a trošku jsem se snažila změnit jídelníček, díky kterému jsem zhubla nějaké 3 kg. Pak jsem ale jednoho krásného dne potkala děvčata z wellness centra Radosti, které mě na ulici oslovily. Poslední tečka byla fotka, na které jsem se viděla, jak vypadám a řekla jsem si dost.

V březnu jsem se přihlásila do kurzu správného stravováni (o kterém mi právě řekla děvčata na ulici),  ačkoliv samotné se mi jít moc nechtělo. Ale byla jsem pevně rozhodnuta, že musím podniknout radikální změnu.

V kurzu jsem se naučila spoustě věcí a prožila tři měsíce v kolektivu super lidí!!! Zlepšila se  mi výrazně nejen váha – zhubla jsem 11 kilo, ale klesl tuk a metabolický věk a zvedla se svalová hmota. Jednoduše jsem změnila svůj život. Jsem moc spokojena!!!

Pracuji na sobě i nadále , 2-3x týdně chodím do fitka..

Co se týká jídla, snažím se vše přenést i na rodinu(dcerku a manžela). Snažím se malé zabudovat správné návyky tj. pije hlavně čistou vodu , někdy neslazený čaj, jí přílohy jako je bulgur, kuskus, celozrnné těstoviny, červenou čočku aj. jí 5x ,někdy i 6x denně 🙂 Chtěla bych, aby to vnímala jako normální.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *