Věříme, že pro vás budeme inspirací 
i partnery
na vaší cestě za zdravějším 
životním stylem.

Nemohl jsem zhubnout, i když jsem za rok najel na kole 5000km

Jirka měl nadváhu, i když sportoval. Během jednoho roku ujel i 5000 km, ale výsledek byl nulový. A to z jednoho prostého důvodu. Jirka měl špatné stravovací návyky a jeho strava byla postavena hlavně na sacharidech. Chyběly mu bílkoviny, ze kterých se tvoří svaly a také jeho pitný režim nebyl v pořádku. Kromě toho ve svých 30-ti letech bral prášek na vysoký krevní tlak, měl zvýšený cholesterol a trpěl arytmií.

Jednoho dne se mu a jeho přítelkyní dostal do rukou letáček kurzu správného stravování. Jirka takticky vyslal svou přítelkyni Klárku, aby na kurz nastoupila. Klárka začala každou radu z kurzu dávat do praxe a Jirka ji samozřejmě doma podporoval. I on začal tyto rady dávat do praxe a výsledek byl úžasný. Jirkovi se podařilo během 3 měsíců shodit 15 kg (k dnešnímu dni už 17 kg) a Klárce se podařilo shodit 14 kg (k dnešnímu dni 20 kg).
Oba se naučili si sestavit vyvážený jídelníček, dodržovat správný pitný režim a samozřejmě si uvědomili, že musejí být sami se sebou spokojeni, aby dál ve svém životě mohli být šťastní.

přihlášky do kurzu ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *