Mužské turné

Téma dnešního fit klubu se zrodilo na jednodenním semináři, který měl název Nový začátek. Zde jsme my holky vyhecovaly kluky, aby pro nás předcvičovali TABATU. Což je speciální posilovací cvičení, které vypadá jako by nic, ale zdání klame a tělo to cítí.

O tomto víkendu to nebyl první zrod něčeho nového. Koučky Centra radosti vyhlásily HON NA TUKY a ukázaly nám pilotní video své výzvy.

Chlapi nechtěli zůstat pozadu a prvních pět se připojilo do výzvy a doufají, že dokáží našim koučkám konkurovat.

 
Naše koučky
První odvážlivci

První odvážlivci

 

No, sama jsem zvědavá, jak vše dopadne. Jelikož znám tým ženského pokolení a věřte, že si dokáží jít tvrdě za svým a jen tak se nevzdávají.

Žena versus Muž, čas vše ukáže a my se brzy dozvíme, kdo je vítězem. Mé blahopřání dnes putuje všem, kteří se rozhodli zvítězit sami nad sebou a do výzvy se již přihlásili.  Každopádně to nezůstalo bez odezvy a na světě byl úžasný Fit Klub Speciál v kabátě TABATY v čele s chlapským týmem.

 
Nechali jsme se inspirovat

Nechali jsme se inspirovat

 

V pátek to kluci úžasně rozjeli a my měli možnost si nejen protáhnout a posílit svá krásná těla, která se nám postupně klubou na svět. Ale potěšili jsme i své ženské stránky a pokochali se pohledem na pět krásných chlapů. V průběhu cvičení jsme si doplnili minerály, pomocí Hydrate- což je hypotonický nápoj s obsahem elektrolytů, který vám zaručuje přísun látek potřebných po celou dobu cvičení. Po tréninku na nás čekala úžasná výživná večeře s příchutí cookies.  Účast je pořád větší a větší a to mne velmi naplňuje vděčností a jistotou, že naše práce pak má opravdu význam a přináší nám radost a uspokojení. Těším se na příští Fit Klub Speciál a další společné akce a výzvy.

 
autor článku  Daniela Jurková
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *