Fit klub speciál – sešlo se nás více než 50

Cvičení s Wellness centrem Radosti mě nadchlo natolik, že jsem se stala členkou Fit klubu. Cvičení ve skupině je super věc,  a proto jsem s nadšením přivítala možnost zúčastnit se Fit klubu speciál, který se konal tentokrát v Kopřivnici. Velkou výzvou pro mě byla i skutečnost, že tento Fit klub měl být zaměřený na břišní pekáč a že se tady dozvím, jak vytvarovat a zpevnit bříško, které nás nejvíce trápí asi všechny.

V centru Radosti-Ganéša se nás sešlo více než 50, což bylo úžasné. Všichni účastníci se s nadšením vítali a po vypití bylinného čaje jsme vyrazili na zelený plácek přímo před kulturním domem. Já ráda cvičím venku, ale na náměstí?! A kolik tam bylo zvědavců!!! Z počátku mě to trochu znervózňovalo. Naštěstí kouči z centra Radosti jsou profesionálové na svém místě a vytvořili tak skvělou atmosféru, že jsem přestala vnímat okolní diváky a s chutí jsem si parádně zacvičila. Stačila jsem jen zaregistrovat, že i někteří diváci se k nám postupně přidávali.  Celý tým koučů, zejména Adélka s Tomášem, dokázal všechny perfektně strhnout a zahřát.

Pak se ujala cvičení Katka, která nám ukázala pár účinných cviků na bříško a po cvičení, již v Centru u chutného koktejlu, nám poskytla zajímavé a důležité informace o tom, jak správně CVIČIT a hlavně DÝCHAT, abychom dosáhli vytouženého výsledku – ať již pouhého vytvarování postavy nebo vysněných „buchet“ na bříšku.

Překvapilo mě, že není potřeba cvičit denně, že není potřeba trápit se několik hodin týdně v posilovně, že není ani potřeba cvičit do vyčerpání sil, abychom dosáhli pevného bříška.

Více o nepravdách se dozvíte zde

Stačí JEN „správně“ cvičit 10 minut obden  No není to SUPER???

Závěr byl pro mě velkou inspirací. Jednotlivé příběhy nadšených lidiček, kteří jsou sami překvapeni ze svých dosavadních výsledků, mě opět utvrdily v tom, že tým koučů z centra Radosti dělá svou práci perfektně a že tvrzení “ Ve skupině je větší  síla“ je na místě. Když vidím, jaké úžasné výsledky mají ostatní ve skupině, jak se dovedou všichni navzájem povzbuzovat, ocenit a pochválit snahu a výsledky druhých, pomáhat si navzájem, je to pro mě něco neuvěřitelného a úžasného. Jsem vděčná za to, že jsem poznala lidičky z centra Radosti, kteří s nadšením pomáhají ostatním změnit jejich životní styl tak, aby byli zdraví, šťastní, spokojení a úspěšní a že jsem členem fit klubu a tím pádem i členem skupiny úžasných nadšených lidiček, plných energie a optimismu.

A už nyní se těším na další Fit klub.  „BUCHTÁM“ zdar!

Více foto ZDE

 

autor spokojený klient Ilča

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *