Fit klub speciál na Rekovicích aneb špatné počasí nás nezastaví

Je pátek , magické datum 13.5.2016 a venku zataženo s deštěm.

Dnes se má uskutečnit další fit klub speciál, tentokrát ve Frenštátě p.R., na Rekovicích. Hned mě napadlo, že v takovém počasí se přece nebude chtít někomu cvičit. Stačí pomyslet a pípne vtipná sms. Pár kapek ještě nikoho nezabilo. My přece nejsme žádní cukříci! Budeme cvičit pod amfiteátrem.“, píše naše koučka Zuzka. Je rozhodnuto. Žádné výmluvy. Jdu.

Tentokrát beru s sebou i svou Elišku, protože na fit klub jde i maminka její nejlepší kamarádky. Potvrzuje se, že ve dvou se to lépe táhne. Nepromokavé oblečení a obuv, pitný režim a jedeme.

Účast neuvěřitelná. Takové počasí a tolik nadšených lidí všech věkových kategorií–nejmladší byla malá Barunka naši koučky Danči a nejstarší Václav, kterému je přes sedmdesát.

Všichni jsou napjatí, protože tajnůstkářka Zuzka dala na facebook, že má pro všechny překvapení. Co to bude? Odpověď znají jenom koučové centra Radosti ve Frenštátě.

Tímto dnem byla poprvé představena Stezky radosti, o které se více dozvíte ZDE. Všichni, kdo prošli kurzem správného stravování, byli vyzvání, aby si udělali na webových stránkách této stezky kvíz, který jim ukáže jejich znalosti z oblasti výživy, pohybu a psychiky.

Poté jdeme anebo běžíme směrem k amfiteátru, kde pod vedením Adélky a Katky cvičíme naši milovanou TABATU. I když je to intervalové cvičení, kdy jedeme na max, každý cvičí podle svých možností. Některé cviky děláme ve dvojicích, kdy zapojíte úplně jiné svalové skupiny, než když cvičíte sami.

Závěr patřil těm nejmladším, kteří si pro nás přichystali velmi jednoduchou sestavu na písničku gangnam od PSY. To bylo BOŽÍ!

Po cvičení nechyběl luxusní proteinový nápoj na regeneraci a vyhodnocení měsíční výzvy.

No a potom, protože oni takhle cvičí různě po městech si vyhodnotili tu svou výzvu.
Vyhrál to Luďek Novák. Ten si shodil 7% tuku. a ještě k tomu přibral do svalů 2,7 kg. Ve svalech celkově zvítězila Petra Vafková, která nabrala 3,4 kg svalů a shodila 5,3% tuku.

Sice byly odměněni dvě lidé, ale uznání jsme dali i těm, kteří skončili na třetím a druhém místě. Tento měsíc měla nejvyšší nárůst svalové hmoty Petra Vafková z Kopřivnice, která na sobě pracuje již 7 měsíců a co se týká úbytku tuku, tak vyhrál Luděk Novák, účastník kurzu v Rožnově p.R.

Naše fit kluby jsou speciální v tom, že je zde spojení výživy, pohybu a psychiky. Tentokrát se zvolilo velmi zajímavé téma – šťastné vztahy. Kdo by je nechtěl mít?

Rada je jednoduchá. Pokud chcete někoho změnit, tak změňte nejprve sebe a uzavřete sami se sebou tyto čtyři dohody.

  1. Nehřešte slovem!
  2. Neberte si nic osobně!
  3. Nevytvářejte si žádné domněnky!
  4. Vše dělejte tak, jak nejlépe dovedete!

Pokud dáte tyto dohody do praxe, budete mít neuvěřitelné výsledky, co se týká vašeho vztahu ke komukoliv. Pokud vás zajímají podrobnější informace, přečtete si knížku Čtyři dohody anebo přijďte na kurz Jídlo jako Radost, jehož součástí je také psychika a tohle téma řešíme v 9. lekci. Více o kurzech zde.

Tři hodiny uběhly jako voda a my se museli rozloučit. Už teď víme, že za měsíc se zase uvidíme. Tentokrát 8.6.2016 v Kopřivnici. Už teď se všichni těšíme na skvělé lidi a skvělou atmosféru!

více foto zde

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *