Fit klub speciál 52 účastníků

Krásné počasí vítá všechny, kteří se rozhodli přijet na specál fitklub v Rožnově pod Radhoštěm.
Tak kolik nás dnes bude? Čeká nás téma, ve kterém se dozvíme, jak lépe zvládat stres, jak se dostat ze zajetí myšlenek a tím se naladit na svůj vnitřní klid. Lidé přicházejí a vypadá to opět na pořádnou návštěvnost, je to radost se koukat jak centrum Radosti táhne.

Vše běží jako po drátkách, tým vše připravuje, lidé se vzájemně vítají v obětí, které je pro život velmi důležité a ozdravné. Obrovská krabice banánů a dalších ingrediencí pro lahodný koktejl, který nás čeká po cvičení je na místě.

Je cítit lehké napětí, protože nikdo přesně neví co nás dnes přesně čeká. Lidé sdílejí svůj posun na cestě životní změny a některé spolucestující málem doslova nepoznáváme, a to jsme se viděli nedávno. Ano i za měsíc jsme schopni se sebou udělat takřka zázraky, pokud se rozhodneme k činům a zvedneme zadní část těla a jdeme do akce.

Fajn, jde se na to. Adélka a spíkr s velkým S Katka, jdou na věc a svižně se rozcvičujeme. Jsme pěkně rozehřátí a jdeme na cvičení formou protahovacích cviků, u kterých zároveň posilujeme. Je to taková kombinace jógy a posilování. Autorem těchto cviků je pan Jurák a rozhodně stojí za to je vyzkoušet a dále používat. Na řadu přichází cvik svíčka a po několika letech nemohoucnosti, jelikož jsem měl zhuntované tělo ji dávám. Paráda . A je nás mnoho, kteří máme opět radost z pohybu a toho, že si pomalu zase bereme zpět svou životní sílu a moc řídit svůj život a ne jet na autopilota.

Krásně jsme se protáhli a zaposilovali a jdeme se posilnit sacharidovo-proteinovým koktejlem. Usedáme v kruhu a vnímáme, jak je důležité být pospolu, v lidství a společném propojení. Úsměvy ve tvářích to jen potvrzují. Mňam ještě by se jeden koktejl vlez?

Ivetka se ujímá slova a krásně nás provádí technikami zvládání stresu, což denodenně potřebujeme.
Dozvídáme se jak je důležité v našem životě směřovat formo meditace více k sobě. Všichni si zkoušíme velmi zajímavou a hlavně funkční techniku Hoopoono. Je to velmi silný zážitek slyšet najednou ze všech úst věty – Miluji Tě, Omlouvám se, Prosím odpusť mi, Děkuji Ti.
Vyzkoušíme si kousky z Osho dynamické meditace. Opět velmi silný zážitek, když 54 lidí ve fázi zbláznění se to pustí. Ano je třeba se někdy zbláznit, abychom byli normální a zdraví?

Na závěr se setkáváme s výherci měsíční výzvy, kdy se podařilo Lidušce zhubnout 3,7% tuků a  Václav ve svých 74 letech přibral za měsíc 4,4kg do svalů! Co k tomu říci, snad jen to, že změna životního stylu ve smyslu ozdravení těla a duše, jde udělat v jakémkoliv věku a v jakékoliv životní situaci. To nejdůležitější ovšem je, přestat o tom jen snít a sbírat informace, ale udělat čin a prví krok. A to vše Václav udělal a nyní mládne, uzdravuje se a je šťastný.

Díky Václave za inspiraci!
více fotek zde

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *