Kurz Jídlo jako radost

Jde o ucelený program, kde se zabýváme stravou, psychikou, pohybem. Lidem se daří díky této komplexnosti a práci ve skupině, zvládnout změnu životního stylu, kterou by sami nezvládli. Myšlenka je - " Ve skupině je větší síla!" Mimořádné je i to, že získáváte svého průvodce, který je připraven, kdykoliv Vám poradit během dne, na telefonu, na osobní schůzce, emailem. V našem blogu se můžete podívat na některé příběhy našich klientů. Pokud cítíte, že už je opravdu čas ve Vašem životě udělat změnu - Jsme tu pro Vás.
Více informací →

Kurz Jídlo jako Radost - ONLINE

Rozhodli jste se pro změnu ve svém životním stylu a chcete již toto "chtění" přeměnit v činy? Nemůžete se však pravidelně účastnit lekcí našeho kurzu? Jste z daleka a dojíždět do místa konání kurzu, by bylo pro vás náročné na čas i peníze? Přesto jste odhodláni jít do akce, vedoucí ke změně? Máme pro vás řešení formou kurzu "Jídlo jako Radost" na internetu. Podívej se na video, co kurz ONLINE nabízí.
Více informací →

Kurz Úspěchu

Jednoduše stačí mít v životě v rovnováze čtyři pilíře, a to jsou: PROSPERITA (zdraví a finance), ŠŤASTNÉ VZTAHY, ČAS SÁM PRO SEBE A PROFESE V kurzu úspěchu se naučíte nejen lépe hospodařit s penězi, ale zlepšíte se v komunikaci, a tím si změní vztahy nejen na pracovišti, ale také v osobním životě. Objevíte své silné stránky, naučíte se zvládat stresové situace a tím získáte větší sebevědomí.
Více informací →

Klub

V klubu se setkávají lidé (členové), kteří se vzájemně motivují a vyměňují si své zkušenosti. Dostávají od vyškolených koučů- trenérů nejen informace o výživě, sportu, ale i o osobním rozvoji. Každý člen má svého osobního kouče – trenéra, se kterým má možnost konzultovat svůj nutriční program a je motivován k dlouhodobé změně životního stylu.
Více informací →

Projekty pro děti

Besídky pro děti jsou zaměřené na vzdělávání dětí v oblasti zdravého životního stylu. Besídka je vedena interaktivní formou. Děti se aktivně zapojují v průběhu celého programu.
Více informací →