Věříme, že pro vás budeme inspirací 
i partnery
na vaší cestě za zdravějším 
životním stylem.

CENTRUM RADOSTI VE FRÝDKU-MÍSTKU

Srdečně vás zveme k návštěvě Centra Radosti ve Frýdku-Místku, které jsme otevřeli 4.1.2016. Po čtyřletých zkušenostech a otevření dalších poboček jsme se rozhodli otevřít Centrum Radosti i v Místku. 

11.6.2016 jsme se přestěhovali z původních prostor nad "myší dírou" do nově zrekonstruovaného centra nad prodejnou Krteček, ulice Josefa Václava Sládka č. 43. 

Naší vizí je, přinést inspiraci všem lidem, kteří se rozhodují nebo se již rozhodli změnit svůj životní styl / směr. Za čtyři roky působnosti jsme se obohatili komplexními zkušenostmi z oblasti stravy, psychiky a pohybu, se kterými nyní pracujeme.

O tyto zkušenosti se s vámi chceme podělit v našich kurzech - Jídlo jako radost a Kurz úspěchu. Přišli jsme na to, že je velmi těžké měnit svůj život sám, ale ve skupině stejně nasměrovaných lidí je změna životního stylu jednodušší a díky vzájemné podpoře a motivaci uskutečnitelná a hlavně trvalá. 

Těšíme se na vás v těchto krásných prostorech. 

AKTUÁLNÍ AKCE

Kurz úspěchu - 8.1.19  v 18 - 20 h 
Vizáž č.1 - 16.1. v 16 - 19:30 
Koktejlová párty pouze pro RESTART
- 19.1. 14-17h vstup 100Kč
Školení-výhody členství Herbalife
23.1.17:30 - 19:30 h vstup 150Kč
Herbalife akce dvoudenní seminář se Slavomírkou -  26. a 27.1. 
Kosmetická párty péče o pleť
30.1. 17 - 18.30 vstup 150Kč
 
Registrace na tel: 724 210 636 nebo v centru nebo u svého kouče.

AKCE PRO ČLENY A JEJICH HOSTY

KURZ JÍDLO JAKO RADOST

Ukázková lekce zdarma 
10.1.2019 od 15:00

Start kurzu 
čtvrtek 17.1.2019 v 15:00

KURZ ÚSPĚCHU

START KURZU 8.1.2019  v 18 - 20 h 

Je velmi důležité mít v životě v rovnováze čtyři pilíře: PROSPERITA (zdraví a finance), ŠŤASTNÉ VZTAHY, ČAS SÁM PRO SEBE a PROFESE. V Kurzu úspěchu se naučíte nejen lépe hospodařit s penězi, ale zlepšíte se v komunikaci, a tím si zlepšíte vztahy nejen na pracovišti, ale také v osobním životě. Zjistíte, jak zvládat stresové situace a jak s radostí a přehledně cokoliv efektivně plánovat. Objevíte své silné stránky.
Tím vším získáte větší sebedůvěru - sebevědomí.

V případě zájmu o konzultaci napište na tento email: info@centrumradosti.cz

Objednáte  si vstupní konzultaci s koučem ZDARMA.
Do 24 hod vás bude telefonicky kontaktovat kouč. Konzultace probíhá  po telefonu nebo v některém z Center Radosti.

FIT

KLUB

  • cvičení zaměřené na spalování a posilování všech partií (ruce, stehna, zadek a hlavně břicho)
  • cvičení zvládne každý,  jen s rozdílnou intenzitou
  • před cvičením dostáváte speciální čaj pro podporu spalování
  • po cvičení je debatní kroužek, kde kouči mají připravené téma výživy nebo osobního rozvoje
  • při debatním kroužku je zajištěné občerstvení ve formě výživného koktejlu mnoha příchutí
  • členové se rádi dělí o své úspěšné příběhy a dodávají tím ostatním motivaci
  • v rámci fit klubu je možnost zapojit se do měsíční výzvy a soutěžit o hodnotné ceny

Rozvrh FIT KLUBŮ

Pondělí

9:00 - 11:00 kardio, posilování
17:30 - 19:30 kardio, posilování

Středa
 17:30 - 19:30  Daflex System (kardio, posilování)

Pátek
9:00 - 11:00 kardio, posilování
17:30- 19:30  kardio a posilování

JAK K NÁM DO CENTRA?

Adresa:
Josefa Václava Sládka 43
738 01  Frýdek-Místek

KONTAKTY NA CENTRUM VE FRÝDKU-MÍSTKU

Zakladatelka Adéla Váňová
tel.: 724 210 636
e-mail: adela@centrumradosti.cz

Hlavní organizátor závodu River run trail: Marek Ligocký
tel: 739 933 062
e-mail: ligocky@gmail.com

Kouč Markéta Šupalová
tel: 730 514 477
e-mail: marketka75@gmail.com

Kouč Kateřina Buchtová
tel: 604 655 013
e-mal: katerinabuchtova.nj@gmail.com

Kouč Ing. Jiří Šulc
tel: 737 572 876
e-mal: jirisulc@volny.cz

KOUČOVÉ VE FRÝDKU-MÍSTKU

Sama jsem si prošla komplexní změnou životního stylu. Když se teď po šesti letech ohlédnu na svůj začátek, tak jednoznačně cítím ten pocit, kdy jsem sama v sobě bojovala s rozhodnutím. Uvnitř sebe jsem cítila, že prahnu po změně, ale na druhou stranu jsem se bála toho, že to nezvládnu. Proto mnohým z vás rozumím, jak těžké je na začátku udělat rozhodnutí. Kdybych své rozhodnutí neudělala, tak si nikdy nevyřeším problémy, které jsem měla.

Zakladatelka Adéla Váňová

Do Centra Radosti mě přivedla náhoda, jak tomu tak v životě bývá. V roce 2015 jsem byl pouze spolujezdec v autě, který nechtěl v prosinci mrznout na parkovišti. A tak se stalo, že jsem navštívil pobočku Centra ve Frenštátě pod Radhoštěm, jako doprovod své přítelkyně.
V té době jsem si žil spokojený život dělníka v továrně, který má své koníčky a poměrně jednotvárné návyky, co se týče jídla. Většinou jsem se spokojil s jedním jídlem za den a zbytek dne vyřešily sladkosti.
V Centru jsem viděl výsledky lidí, kterým se povedlo změnit svůj život a vyřešit si své problémy. Chvíli jsem nad tím přemýšlel a rozhodl jsem se to zkusit taky. Přihlásil jsem se do kurzu správného stravování. Díky podpoře koučů a informacím v kurzu se mi otevřely dveře, které jsem dlouho míjel. Kurz jako takový mne obohatil ohledně povědomí o tom, jak správně jíst. Pochopil jsem, proč, co a jak je nutné proto, aby mé tělo nestrádalo a bylo správně vyživené. Taky jsem získal nové návyky ve stravování a přibyli také noví přátelé a kamarádi.
Cítil jsem, že když jsem začal, tak bych neměl přestávat, proto jsem se rozhodl stát se koučem. Protože když někoho vedete k lepšímu životnímu stylu, udržujete si ho i vy sami osobně.
Po dvou letech spolupráce s Centrem Radosti jsem opustil své stávající zaměstnání a stal jsem se členem Centra Radosti na plný úvazek.
Nyní se zabývám aktivním vyhledáváním nových partnerů a klientů, kteří využívají naše služby. Zároveň připravuji ve spolupráci s celým týmem Centra Radosti akce pro klienty „na klíč“ a také se podílím na přípravě akcí Centra Radosti určených pro naši propagaci.
Cílem je budování značky Centra, vytváření povědomí o značce u širší veřejnosti i ve firemním prostředí. Zároveň chceme udržet a prohlubovat naši stávající spolupráci s klienty.
Dnes nás můžete potkat na různých veřejných akcích - od besed přes festivaly po sportovní události, jsme součástí firemních programů pro podporu zaměstnanců.
A proto - pokud toužíte po změně, jsme připraveni vám pomoci a podpořit vás na vaší cestě. I vy můžete zvládnout vše, po čem toužíte. A já jako kouč vám budu stát po boku a poradím, když budete potřebovat, protože když se pozvednete vy, pozvednu se s vámi i já…

Marek Ligocký

Celý svůj život jsem se snažila být štíhlá, což se mi vždy dařilo, ale za cenu toho, že jsem jedla jen velmi málo, občas skoro vůbec. Výsledkem v mých 40 letech byl absolutně zpomalený metabolismus, nadváha, psychické problémy a večerní „odměny“ za vykonanou práci ve formě celého balíčku bonbonů, celé čokolády, či dokonce plechovky Salka. Nic sladkého přede mnou nebylo v bezpečí. Prošla jsem kurzem Jídlo jako radost, zhubla jsem 7 kg a následně dalších 6 kilo. Váhu si držím a stále mám před sebou vyšší cíle. Získala jsem energii a lásku k pohybu, cítím se úžasně a mé tělo vypadá lépe, než ve 20ti letech. Dnes všem vám, kteří toužíte jako já po změně, ať je to změna jakákoliv, jsem připravena podat pomocnou ruku a stát se vaším kamarádem a průvodcem na nové životní cestě.

Markéta Šupalová

Ve spolupráci s Centrem Radosti jsem neočekávaně změnila spoustu nejen stravovacích návyků. Zhubla jsem zdravě 15 kg (bez pohybu), změnila své myšlení, vztah k sobě, ujasnila si priority, uvědomila si své silné stránky, začala se zabývat osobním rozvojem, znovu sportovat a užívat každý den svého života. Malými krůčky k velkým změnám pomůžu každému, kdo je připravený a otevřený pro svou změnu.

Kateřina Buchtová

Ve skupině stejně smýšlejících lidí je ohromná síla, která pomáhá zvládnout nastoupit a udržet se na cestě změny životního stylu. Rozhodnout se ke změně, která směřuje ke zdraví je možné v jakémkoliv věku a v jakékoliv životní situaci. S pomocí centra Radosti se mi povedlo tuto svou proměnu nastartovat a udržet. Zbavil jsem se zdravotních problémů a získal zpátky životní energii a radost ze života. Beru skutečnost, že se mi to podařilo jako veliký dar. S velkou radostí se s Vámi o tento dar podělím. Velmi rád vám předám nabyté zkušenosti a stanu se Vašim parťákem na této cestě směřující ke zdraví a šťastnému životu:-)

Ing.Jiří Šulc