Věříme, že pro vás budeme inspirací 
i partnery
na vaší cestě za zdravějším 
životním stylem.

CENTRUM RADOSTI VE FRÝDKU-MÍSTKU

Srdečně vás zveme k návštěvě Centra Radosti ve Frýdku-Místku, které jsme otevřeli 4.1.2016. Po čtyřletých zkušenostech a otevření dalších poboček jsme se rozhodli otevřít Centrum Radosti i v Místku. 

11.6.2016 jsme se přestěhovali z původních prostor nad "myší dírou" do nově zrekonstruovaného centra nad prodejnou Krteček, ulice Josefa Václava Sládka č. 43. 

Naší vizí je, přinést inspiraci všem lidem, kteří se rozhodují nebo se již rozhodli změnit svůj životní styl / směr. Za čtyři roky působnosti jsme se obohatili komplexními zkušenostmi z oblasti stravy, psychiky a pohybu, se kterými nyní pracujeme.

O tyto zkušenosti se s vámi chceme podělit v našich kurzech - Jídlo jako radost a Kurz úspěchu. Přišli jsme na to, že je velmi těžké měnit svůj život sám, ale ve skupině stejně nasměrovaných lidí je změna životního stylu jednodušší a díky vzájemné podpoře a motivaci uskutečnitelná a hlavně trvalá. 

Těšíme se na vás v těchto krásných prostorech. 

AKCE PRO ČLENY A JEJICH HOSTY

AKCE PRO ČLENY I VEŘEJNOST

KURZ JÍDLO JAKO RADOST

Ukázková lekce zdarma 
Čtvrtek 16.5. 2019 v 15:00(nutná rezervace)

Start kurzu
Čtvrtek 23.5. 2019 v 15:00 - 17:00

KURZ ÚSPĚCHU

 

Je velmi důležité mít v životě v rovnováze čtyři pilíře: PROSPERITA (zdraví a finance), ŠŤASTNÉ VZTAHY, ČAS SÁM PRO SEBE a PROFESE. V Kurzu úspěchu se naučíte nejen lépe hospodařit s penězi, ale zlepšíte se v komunikaci, a tím si zlepšíte vztahy nejen na pracovišti, ale také v osobním životě. Zjistíte, jak zvládat stresové situace a jak s radostí a přehledně cokoliv efektivně plánovat. Objevíte své silné stránky.
Tím vším získáte větší sebedůvěru - sebevědomí.

V případě zájmu o konzultaci napište na tento email: info@centrumradosti.cz

Objednáte  si vstupní konzultaci s koučem ZDARMA.
Do 24 hod vás bude telefonicky kontaktovat kouč. Konzultace probíhá  po telefonu nebo v některém z Center Radosti.

FIT

KLUB

  • cvičení zaměřené na spalování a posilování všech partií (ruce, stehna, zadek a hlavně břicho)
  • cvičení zvládne každý,  jen s rozdílnou intenzitou
  • před cvičením dostáváte speciální čaj pro podporu spalování
  • po cvičení je debatní kroužek, kde kouči mají připravené téma výživy nebo osobního rozvoje
  • při debatním kroužku je zajištěné občerstvení ve formě výživného koktejlu mnoha příchutí
  • členové se rádi dělí o své úspěšné příběhy a dodávají tím ostatním motivaci
  • v rámci fit klubu je možnost zapojit se do měsíční výzvy a soutěžit o hodnotné ceny

Rozvrh FIT KLUBŮ

Pondělí

9:00 - 11:00 kardio, posilování
17:30 - 19:30 kardio, posilování

Středa
 17:30 - 19:30  Daflex System (kardio, posilování)

Pátek
9:00 - 11:00 kardio, posilování
17:30- 19:30  kardio a posilování

JAK K NÁM DO CENTRA?

Adresa:
Josefa Václava Sládka 43
738 01  Frýdek-Místek

KONTAKTY NA CENTRUM VE FRÝDKU-MÍSTKU

Zakladatelka Adéla Váňová
tel.: 724 210 636
e-mail: adela@centrumradosti.cz

Kouč Markéta Šupalová
tel: 730 514 477
e-mail: marketka75@gmail.com

Kouč Kateřina Buchtová
tel: 604 655 013
e-mal: katerinabuchtova.nj@gmail.com

KOUČOVÉ VE FRÝDKU-MÍSTKU

Sama jsem si prošla komplexní změnou životního stylu. Když se teď po šesti letech ohlédnu na svůj začátek, tak jednoznačně cítím ten pocit, kdy jsem sama v sobě bojovala s rozhodnutím. Uvnitř sebe jsem cítila, že prahnu po změně, ale na druhou stranu jsem se bála toho, že to nezvládnu. Proto mnohým z vás rozumím, jak těžké je na začátku udělat rozhodnutí. Kdybych své rozhodnutí neudělala, tak si nikdy nevyřeším problémy, které jsem měla.

Zakladatelka Adéla Váňová

Celý svůj život jsem se snažila být štíhlá, což se mi vždy dařilo, ale za cenu toho, že jsem jedla jen velmi málo, občas skoro vůbec. Výsledkem v mých 40 letech byl absolutně zpomalený metabolismus, nadváha, psychické problémy a večerní „odměny“ za vykonanou práci ve formě celého balíčku bonbonů, celé čokolády, či dokonce plechovky Salka. Nic sladkého přede mnou nebylo v bezpečí. Prošla jsem kurzem Jídlo jako radost, zhubla jsem 7 kg a následně dalších 6 kilo. Váhu si držím a stále mám před sebou vyšší cíle. Získala jsem energii a lásku k pohybu, cítím se úžasně a mé tělo vypadá lépe, než ve 20ti letech. Dnes všem vám, kteří toužíte jako já po změně, ať je to změna jakákoliv, jsem připravena podat pomocnou ruku a stát se vaším kamarádem a průvodcem na nové životní cestě.

Markéta Šupalová

Ve spolupráci s Centrem Radosti jsem neočekávaně změnila spoustu nejen stravovacích návyků. Zhubla jsem zdravě 15 kg (bez pohybu), změnila své myšlení, vztah k sobě, ujasnila si priority, uvědomila si své silné stránky, začala se zabývat osobním rozvojem, znovu sportovat a užívat každý den svého života. Malými krůčky k velkým změnám pomůžu každému, kdo je připravený a otevřený pro svou změnu.

Kateřina Buchtová

Ve skupině stejně smýšlejících lidí je ohromná síla, která pomáhá zvládnout nastoupit a udržet se na cestě změny životního stylu. Rozhodnout se ke změně, která směřuje ke zdraví je možné v jakémkoliv věku a v jakékoliv životní situaci. S pomocí centra Radosti se mi povedlo tuto svou proměnu nastartovat a udržet. Zbavil jsem se zdravotních problémů a získal zpátky životní energii a radost ze života. Beru skutečnost, že se mi to podařilo jako veliký dar. S velkou radostí se s Vámi o tento dar podělím. Velmi rád vám předám nabyté zkušenosti a stanu se Vašim parťákem na této cestě směřující ke zdraví a šťastnému životu:-)

Ing.Jiří Šulc