CESTA POKRAČUJE

Společné cvičení

Zkušenosti našich klientů nás nasměrovali k vytvoření možnosti cvičit pospolu. Klientům tak umožňujeme, že se mohou lehce přidat k nám a našemu pravidelnému cvičení, které je tak nezbytné pro zdravý životní styl. Výhodou je podobně naladěná komunita lidí. V našich cvičeních se zaměřujeme na zdraví, kondici, různorodost a správné provedení cviků. Vše s ohledem na osobní bezpečnost. Během cvičení si sdílíme informace, související se zdravým životním stylem. Můžete se tak od nás naučit, jak se starat o tělo během fyzické námahy. Jak cíleně na buněčnou výživu, pitný režim a regeneraci. S naší natáčecí a zvukovou technikou se mnozí připojují on-line z domu. Hlavně, že nejsou na to sami. Na závěr si připomínáme psychiku a jak s námi dokáže zacvičit. Sdílíme takto inspiraci k radostem ze Života. Sami se můžete sdílet nebo debatovat o svých blocích, případně zkušenostech. Po cvičení si už dobrý pocit musíte užít sami. Tuto sekci má na starosti Adél.

Restart

My lidé se zdravým životním stylem držíme pospolu. Každému je po kurzu Jídlo jako radost nabízena možnost účastnit se společných výletů, setkání a přednášek s výjimečnými hosty. Tomu říkáme restart.

Cílem skupiny restart je udržet si zdravý životní styl i po kurzu. Společná setkání Vás seznámí s dalšími lidmi, kteří si už těmito návaznými fázemi prošli. Sdílení je taktika, kde se můžete připravit na to, co Vás ve škole nenaučili, ale my Vám to dáme. Je to škola života.

V restartu se věnujeme tématům zdravého životního stylu do hloubky. Společně se díváme na filozofii prevence zdraví, přírodních doplňků stravy, samo-léčících schopností těla, správným podmínkám pro tělo, zesilování kondice a dalších aktivit spojených s posílením imunity. Pro ty odvážnější máme nabídky překračování svých hranic, vstupy do diskomfortu. Vše je založeno na svobodné vůli. Nikoho do ničeho nenutíme. Víme ale, že v kolektivu je velká síla, proto se můžete těšit na chvíle, které se dají označit jako malé zázraky.

Restart skupinu vede Zuzka.

Rezervovat místo v kurzu

On-line vaření

Jak název našeho úspěšného kurzu napovídá, hodně se u nás točí okolo stravy. Zuzka je velikou inspirátorkou v přípravě zdravých a vyvážených jídel. Popularitu má tak vysokou, že jsme založili vlastní program s názvem on-line vaření.

Na měsíční bázi se můžete připojovat do kuchyně od Zuzky. V pravidelném programu si Zuzka připravuje různé pokrmy, které můžete rovnou vařit s ní. S předstihem každý dostává instrukce, co se bude vařit a co si má za ingredience sehnat.

Výsledkem těchto vaření je nejen ukázka, co se dá vše uvařit ve vyváženém poměru bílkovin, sacharidů a prospěšných tuků, ale i vlastní ochutnávka Vámi připraveného jídlo pro sebe nebo rodinu. Rovnou si tak fixujete recepty a sestavujete kuchařku, která Vás udržuje ve zdravém životním stylu.

Upozorňujeme, že vaření probíhá on-line. Můžete se dívat přes notebook ale i telefon. Je to snadné.

Zážitkové dovolené

Stalo se tradicí, že jednou za rok, pořádáme společné dovolené u Jaderského čistého moře, provoněného slaným vzduchem a vůní borovic. Přesouváme se společně autobusem a v ceně je v podstatě zajištěno vše.

Dovolená je koncipována v duchu naší filozofie. Strava – pohyb – psychika. Celá sestava našich koučů nabízí každý den ráno a večer možnost si protáhnout tělo. Během dne je připraven interaktivní program zaměřený na udržení si radostné psychiky. Dny jsou ozvláštněny přednáškami lektorů o psychice. Organizujeme i výlety po okolí v dopoledních hodinách. Odpoledne jsou vyhrazena radovánkám u vody. Kdo chce, může se účastnit nejrůznějších soutěží.

S sebou bráváme i sady různých společenských her, které si můžete kdykoliv zapůjčit. Cílem je se bavit a pobývat společně s lidmi, kteří uvažují jako Vy a je Vám s nimi dobře. My se staráme o to, ať máte vše potřebné k práci na sobě a svém zdravém životním stylu.

Na začátku i koncem dovolené Vás vyměříme a těm nejlepším ve zlepšení výsledků předáme atraktivní odměny.