Věříme, že pro Vás budeme inspirací 
i partnery
na Vaší cestě za zdravějším 
životním stylem.

Lékař mi musel snížit prášek na vysoký tlak

Hanka měla obrovskou nádváhu, která hlavně zatěžovala její klouby a měla problémy i s vsokým tlakem.

Během kurzu správného stravování se jí podařilo shodit 16 kg, čímž odlehčila svým kloubům a byl ji dokonce odebrán prášek na tlak.

A jak se ji to podařilo? Jednoduše, dala radosti našeho centra do praxe. Nastartovala si správný pitný režim, doplnila správné množství bílkoviny, které její tělo potřebuje, a naučila se správně nakombinovat svůj jídelníček. Největší posun ovšem pocítila v oblasti psychiky. Zvedla si své sebevědomí a je spokojena sama se sebou.

Hanka se rozhodla, že bude touto cestou pokračovat dál, aby měla ještě lepší výsledek a v tom ji bude naše centrum Radosti nadále podporovat a motivovat.

Nikdy není pozdě na změnu.

Kurzy Jídlo jako Radost právě startují a jestli hledáš změnu a nevíš jak na to, tak se přihlas do kurzu. Teď je ten správný čas.

Jsme i ONLINE

Přihlášky do kurzu >>>>>ZDE

 

Komentáře
  1. no napsal:

    Add To Cart viagra no prescription chea Soft often the first treatment tried for erectile dysfunction in men and .


Warning: file_get_contents(http://centrumradosti.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/left.svg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /data/web/virtuals/59073/virtual/www/domains/centrumradosti.cz/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 32

Warning: file_get_contents(http://centrumradosti.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor//images/icons/right.svg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /data/web/virtuals/59073/virtual/www/domains/centrumradosti.cz/wp-content/themes/mioweb/skin/comments.php on line 33

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *