Vítejte v Centru radosti

ve Frýdku Místku

Ochutnávky rostlinných jídel

POZOR LETNÍ AKCE OCHUTNÁVEK!

2+1 ZDARMA! 

Naši milí a vážení,
připravili jsme si pro vás malý dárek. Pokud přivedete na ochutnávky dva své přátele či blízké, budete mít svou ochutnávku zdravých jídel zdarma! Těšit se můžete na nejrůznější svěží letní pokrmy a novinky, které jste doposud neochutnali. Čeká vás překvapení v podobě cuketového nákypu nebo karbanátků a sekané z rostlinné bílkoviny. Těšíme se na vás!

Cena ochutnávek: 100,-Kč

Úterý 15. 8. 2017 od 18:00 do 20:00 hod.

Registrace na tel: 724 210 636

Startujeme novou skupinu kurzu

O NÁS

Srdečně Vás zveme k návštěvě Centra Radosti ve Frýdku - Místku, které jsme otevřeli 4.1.2016. Po čtyřletých zkušenostech a otevření dalších poboček jsme se rozhodli otevřít Centrum Radosti i v Místku. 

11.6.2016 jsme se přestěhovali z původních prostor nad "myší dírou" do nově zrekonstruovaného centra nad prodejnou Krteček, náměstí Svobody č.43. 

Naší vizí je přinést inspiraci všem lidem, kteří se rozhodují, nebo se již rozhodli změnit svůj životní styl-směr. Za čtyři roky působnosti jsme se obohatili komplexními zkušenostmi z oblasti, stravy, psychiky a pohybu , se kterými nyní pracujeme.

O tyto zkušenosti se s Vámi chceme podělit v našich kurzech - Jídlo jako radost a Kurz úspěchu. Přišli jsme na to, že je velmi těžké měnit svůj život sám, ale ve skupině stejně nasměrovaných lidí je změna životního stylu jednodušší a díky vzájemné podpoře a motivaci uskutečnitelná a hlavně trvalá. 

Těšíme se na Vás v těchto krásných prostorech 🙂

Dárek pro Vás. Vyzkoušejte si jednoduché a chutné recepty, které vám pomůžou na cestě, změny životního stylu.