Vítejte v Centru radosti

ve Frýdku Místku

AKCE PRO VEŘEJNOST, ČLENY A JEJICH HOSTY

OCHUTNÁVKY V CENTRU RADOSTI

Srdečně vás zveme na ochutnávky zdravých jídel z rostlinné bílkoviny, které se uskuteční ve čtvrtek, 25.1.2018 v 15h u nás v Centru. Těšit se můžete na cizrnový salát jako od maminky, fazolové brownies vegan style a nebo dezert tofu krém s ovocem!!! Těšíme se na vás!

Registrace na telefonním čísle 724 210 636, Adéla Váňová

AKCE PRO VEŘEJNOST, ČLENY A JEJICH HOSTY

Srdečně Vás zveme k návštěvě Centra Radosti ve Frýdku - Místku, které jsme otevřeli 4.1.2016. Po čtyřletých zkušenostech a otevření dalších poboček jsme se rozhodli otevřít Centrum Radosti i v Místku. 

11.6.2016 jsme se přestěhovali z původních prostor nad "myší dírou" do nově zrekonstruovaného centra nad prodejnou Krteček, ulice Josefa Václava Sládka č.43. 

Naší vizí je přinést inspiraci všem lidem, kteří se rozhodují, nebo se již rozhodli změnit svůj životní styl-směr. Za čtyři roky působnosti jsme se obohatili komplexními zkušenostmi z oblasti, stravy, psychiky a pohybu , se kterými nyní pracujeme.

O tyto zkušenosti se s Vámi chceme podělit v našich kurzech - Jídlo jako radost a Kurz úspěchu. Přišli jsme na to, že je velmi těžké měnit svůj život sám, ale ve skupině stejně nasměrovaných lidí je změna životního stylu jednodušší a díky vzájemné podpoře a motivaci uskutečnitelná a hlavně trvalá. 

Těšíme se na Vás v těchto krásných prostorech 🙂

AKCE PRO ČLENY A JEJICH HOSTY